Białobrzegi - strona nieoficjalna

• TABELA WSZECHCZACÓW WKRÓTCE ZOSTANIE ZAKTUALIZOWANA
  • Wyniki ostatniej kolejki:

Inna » Inne rozgrywki
1. NKS Białobrzegi 0 bz
2. Sabnie 0 bz
3. Bujały 0 bz
4. BTS Kobylany 0 bz
5. Dzierzby 0 bz
6. Stanwoj Stoczek 0 bz
7. THC Czarni Wrotnów 0 bz
8. Tchórznica 0 bz
9. Sokołów I 0 bz

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Brak aktywnych ankiet.

Kąpiel błotna w Skibniewie!

• autor: admin91, 2011-07-31 16:43

Niestety, warunki atmosferyczne nie pozwoliły rozegrać GP Gminy Sokołów Podlaski. Po rozegraniu pojedynków grupowych organizator zarządził że turniej zostanie dokończony 14 sierpnia. NKS Białobrzegi wyszedł z grupy z drugiego miejsca. W meczu ćwierćfinałowym zmierzymy się z BTS-em Kobylany. [ ... ]

GRUPA A: (Skibniew, NKS Białobrzegi, Chądzyń)

Skibniew - NKS Białobrzegi 2:1

- Łukasz Zieliński

Od początku meczu na boisku zarysowała sie delikatna przewaga NKS-u. Przez pierwsze minuty spotkania żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sytuacji podbramkowej. Bliżsi strzelenia bramki byli gospodarze, jednak zawodnik Skibniewa nie wykorzystał dogodnej sytuacji strzeleckiej. Następnie po uderzeniu z rzutu wolnego Mateusz Stecia piłka uderzyła w poprzeczkę. Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył zawodnik NKS-u - Łukasz Zieliński, po którego uderzenie piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Skibniewa i wpadła do siatki. Wszystko wskazywało na to, że NKS po raz kolejny odniesie zwycięstwo. Jednak po zamieszaniu pod bramką NKS-u Marek Pogorzelski skierował piłkę do pustej bramki. Po straconej bramce Białobrzegi za wszelką cenę dążyły do strzelenia bramki dającej zwycięstwo. Niestety, po jednym z kontrataków Artur Zegadło popisał się bardzo ładnym uderzeniem z dystansu, przy którym Kamil Kamiński nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję. W ostatnich sekundach meczu po strzale Łukasza Wilka piłka wylądowała na poprzeczce. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie.

Skibniew - Chądzyń - 4:1

NKS Białobrzegi - Chądzyń - 5:0

- 2x Sylwester Szczeć, Mateusz Steć, Michał Steć, Tomasz Szczeć

Przed meczem z Chądzyniem nad Skibniewem przeszła potężna ulewa, która sprawiła że boisku zupełnie nie było przygotowane do gry (brak linie, liczne kałuże), jednak oba zespoły były zdeterminowane, aby rozegrać te spotkanie. Już w 1' spotkania Białobrzegi po podaniu Łukasza Zielińskiego, Sylwester Szczeć wyprowadził Białobrzegi na prowadzenie. Kolejną bramkę dorzucił Mateusz Steć. Jeszcze w 1-szej połowie Sylwester Szczeć strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu. W drugiej odsłonie spotkania na listę strzelców wpisali się Michał Steć oraz Tomasz Szczeć. Spotaknie zakończyło się wynikiem 5:0.

AWANS: Skibniew, NKS Białobrzegi

Grupa B: (Kamianka, Topaz Jawor Sokołów, BTS Kobylany)

Topaz Jawor Sokołów - Kamianka - 3:0

BTS Kobylany - Kamianka - 4:0

Topaz Jawor Sokołów - BTS Kobylany - 0:0

AWANS: BTS Kobylany, Topaz Jawor Sokołów

Decyzją organizatora mecze ćwierćfinałowe zostały odwołany. Przyczyną były obfite opady deszczu, które sprawiły, że murawa nie była przygotowana na rozegranie żadnego spotkania. Nieoficjalnym terminem w jakim miałby zostać dokończony turniej jest 14 sierpnia. Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach.

Skład: Kamil Kamiński, Mateusz Steć, Michał Steć, Patryk Steć, Sylwester Szczeć, Tomasz Szczeć, Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński, Michał Dymek

autor: ~bialo 2011-08-02 15:13:25

avatar Ćwierćfinał łatwy, może tym razem uda się w półfinale ;>

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

NKS Białobrzegi - Stanwoj Stoczek
BTS Kobylany - Bujały